Bilans sparingów lato 2020

Na 6 gier sparingowych wygraliśmy połowę, drugą połowę przegraliśmy – wszystkie z drużynami IV ligi.

Pierwszy zespół, pod opieką trenera Świerczka, przygotowania rozpoczął pod koniec maja. W czerwcu zajęcia odbywały się 2 razy w tygodniu plus 3 sparingi w miesiącu. W lipcu kadra weszła w cykl ligowy trenując 3 razy w tygodniu i grając mecz kontrolny. Trener miał do dyspozycji bardzo szeroką kadrę 26 zawodników.

Wyniki gier kontrolnych i strzelcy bramek:

1. TOR DW 4:0 Swornica Czarnowąsy 18.06.2020 (2 Komor, Henke, Świerczek)
  2. TOR DW 5:2 Unia Kolonowskie 25.06.2020 (2 Luptak, Warzyc, Watras)
  3. Start Namysłów 2:0 TOR DW 27.06.2020
  4. TOR DW 8:1 GKS Tarnów Opolski–Przywory 04.07 (3 Komor, 2 Bojar, Rychlik, Juszczyk, Warzyc)
  5. TOR DW 2:3 MKS Gogolin 11.07.2020 (Luptak i Komor)
  6. TOR DW 0:2 LZS Walce 17.07.2020

W 6 meczach zdobyliśmy aż 19 bramek, a straciliśmy 9. Łącznie do bramek przeciwnika trafiało 9 zawodników. Dobrze radziliśmy sobie z zespołami “okręgówki” i dolną częścią tabeli IV ligi (Swornica), natomiast sporo trudności sprawiły nam drużyny czwartoligowe, czyli Namysłów, Gogolin i Walce.

Cel na jesień został postawiony jasno – czołówka i tylko gra w grupie mistrzowskiej w rundzie wiosennej.