Pierwszy zespół znów zapunktował! Tym razem zremisował z Olesnem [GALERIA]

© Tomasz Chabior / Opowiecie.info

Dwa punkty w trzech meczach – taki bilans wypracowali nasi czwartoligowcy w pierwszych wiosennych spotkaniach ligowych. W ostatnim z nich grali u siebie i bezbramkowo zremisowali przeciwko OKS-owi Olesno.

Piłka nieraz mogła wylądować w bramce TOR-u lub OKS-u, ale oba zespoły zagrały bardzo dobrze w defensywie i utrudniły tym zdobycie gola rywalom. Wyraźne problemy pod bramką rywali miała drużyna z Olesna.

– mówi Damian Kot, który zastępował Grzegorza Świerczka, nieobecnego na meczu trenera TOR-u.

Groźniejsi pod bramką rywala byli dobrzeniacy. Strzegący jej Dawid Sładek musiał się wykazać w sytuacji „sam na sam” z Pawłem Juszczykiem, a później także po strzale z czterech metrów w wykonaniu Patryka Zakrzewskiego. W obu sytuacjach bramkarz był górą.

TOR bramki szukał także w atakach lewym skrzydłem, gdzie dobrze spisywał się najpierw Paweł Graczyk, a później jego zmiennik – Błażej Romanowski. Kilka okazji dobrzeniacy mieli też ze stałych fragmentów gry, ale żadnym z nich nie zdołali zagrozić rywalom.

– podkreśla Dawid Nowacki, trener OKS-u Olesno.

Dla TOR-u to kolejny bezbramkowy remis i kolejny punkt zdobyty w rundzie wiosennej. W poprzednich dwóch meczach dobrzeniacy najpierw przegrali 0-1 w Gogolinie, a później zremisowali u siebie 0-0 przeciwko Skalnikowi Gracze.

Po 18 kolejkach nasz pierwszy zespół zajmuje 14. miejsce i wyprzedza o zaledwie punkt Victorię Chróścice (15.), a o dwa punkty Pogoń Prudnik (16.).