Transfery 2019. Brazylijczyk i trzecioligowiec w pierwszej drużynie [ZDJĘCIA]

© Tomasz Chabior / Opowiecie.info

Kamil Babiarz i Brazylijczyk Vinicius dołączyli do czwartoligowego zespołu TOR-u Dobrzeń Wielki. Jako jedyny z dobrzeńskiego klubu odszedł Ukrainiec Roman Shved, który wyjechał za granicę.

Vinicius, a dokładnie Vinicius Lopes Rebollo Ragate został pozyskany do TOR-u z występującego w klasie okręgowej Silesiusa Kotórz Mały. Z kolei Kamil Babiarz – przed przyjściem do Dobrzenia Wielkiego – występował w 3. lidze reprezentując Agroplon Głuszyna.

Jak dotąd to jedyne transfery, których dokonano w obrębie pierwszej drużyny. Miejmy nadzieję, że zarówno Vinicius, jak i Kamil Babiarz, dodadzą zespołowi świeżości znacząco wpłyną na reprezentowany przez nią poziom.

Czwartoligowcy zajmują obecnie 15. miejsce w tabeli. Do rywali  „zza miedzy”, czyli Victorii Chróścice, która plasuje się na 14. pozycji tracą zaledwie punkt. TOR wyprzedza jedynie Pogoń Prudnik, która zajmuje ostatnie, szesnaste i jedyne objęte pewnym spadkiem miejsce.

Pierwszy mecz w sezonie podopieczni Grzegorza Świerczka zagrają w sobotę (9 marca) o godz. 15:00 w Gogolinie. Tydzień później o tej samej porze rozegrają pierwsze wiosenne spotkanie przed własną publicznością, a ich rywalem będzie Skalnik Gracze.

Transfery – wiosna 2019:

Przyszli:

Vinicius Lopes Rebollo Ragate jest Brazylijczykiem, a do Dobrzenia Wielkiego przeszedł z Silesiusa Kotórz Mały   © Tomasz Chabior
Kamil Babiarz do TOR-u przyszedł z trzecioligowego Agroplonu Głuszyna   © Tomasz Chabior

 

Odeszli:

Roman Shved nie zagra już w TOR-ze z powodu wyjazdu za granicę   © Tomasz Chabior / Opowiecie.info